Sylwester w polskich górach

Sylwester, czyli ostatni dzień roku przez wiele osób obchodzony jest naprawdę hucznie. Na ogół spotykamy się wówczas z przyjaciółmi i znajomymi na rozmaitych szalonych zabawach. Ci jednak, którzy chcieliby spędzić go nieco inaczej, mogą zdecydować się na wyjazd w polskie góry. Godne uwagi jest bez wątpienia Zakopane, które co roku w okresie świąteczno – noworocznym przyciąga mnóstwo gości nie tylko z Polski.

Przykładowe noclegi w górach

Decydując się na spędzenie sylwestra w Zakopanem, koniecznie trzeba wcześniej pomyśleć o noclegu. Szanse na znalezienie go w ostatniej chwili są bowiem niewielkie. Jeśli chodzi o przykładowe noclegi w górach, to w Zakopanem naprawdę jest w czym wybierać. Turyści mogą zatrzymać się w jednym z luksusowych hoteli, których tutaj naprawdę nie brakuje. Trzeba jednak pamiętać, że cena za noc w takim hotelu może naprawdę przyprawić o ból głowy. Przykładowe noclegi w Zakopanem to również szereg kwater prywatnych, które cieszą się ogromną popularnością.

Co robić podczas sylwestra w Zakopanem?

Oczywiście można udać się na stok. Białe szaleństwo w sylwestrową noc to doskonały pomysł, który wybiera wielu turystów. Ci, którzy preferują bardziej szaloną zabawę mogą zdecydować się na udział w imprezie plenerowej, która co roku organizowana jest na Równi Krupowej. Występy znanych polskich gwiazd to ogromna atrakcja.

Zakopane – stolica polskich gór – ma naprawdę wiele do zaoferowania. Świetnie sprawdza się nie tylko w lecie, jako miejsce wypadowe dla letnich wycieczek w góry, ale również zimą, a także w okresie świąteczno – noworocznym.