Świętujemy nadejście Nowego Roku w Zakopanem

Dla wielu osób idealne miejsce na Sylwestra z atrakcjami to Zakopane. Na turystów, którzy zdecydują się spędzić ostatnią noc w starym roku w Zakopanem czeka w mieście mnóstwo różnorodnych atrakcji.

Jak świętować Nowy Rok w Zakopanem?

Wiele osób, które wybiera się na Sylwestra do Zakopanego na pewno spędzi tę ostatnią w roku noc na plenerowej zabawie sylwestrowej, która tradycyjnie już od kilku lat organizowana  jest na dolnej Równi Krupowej. Ta dawna łąka, która dzisiaj pełni rolę parku położona jest w centrum miasta. Na zabawę sylwestrową można też wybrać się do jednej z karczm regionalnych przy Krupówkach. Sam spacer tą najsłynniejszą zakopiańską ulicą w sylwestrową noc może już być dużą atrakcją. Specjalne sylwestrowe propozycje przygotowują dla swoich gości również właściciele pensjonatów, domów wczasowych, kwater prywatnych. Na pewno – jeśli tylko dopisze pogoda i spadnie śnieg – można liczyć na kulig w sylwestra.

Gdzie szukać noclegów?

Za poszukiwanie noclegów na Sylwestra w Zakopanem czas zabrać się już teraz. Na początku grudnia, a nawet już pod koniec listopada może już nie być wolnych miejsc w najbardziej atrakcyjnych obiektach noclegowych. Atrakcyjnych obiektów noclegowych można szukać dzisiaj na specjalnych portalach internetowych. Bardzo często osoby,które rezerwują nocleg za pośrednictwem takiego portalu mogą liczyć na atrakcyjne zniżki. Do tego atutem będzie świetna lokalizacja.

Sylwestra w Zakopanem spędzają zawsze tłumy turystów, dlatego zacznij szukać idealnego noclegu dla siebie już dziś.