Gdzie na sylwestra? W polskie góry!

Sylwester to ten wieczór w roku, który większość z nas stara się spędzić naprawdę ciekawie. Najpopularniejsze są oczywiście prywatki, ale wielu osobom takie rozwiązanie nie wystarcza. Ciekawą propozycją jest sylwester w polskich górach. Jeśli nie wiesz, gdzie pojechać w tym roku, zastanów się nad Zakopanem – stolicą polskich Tatr. Sylwester spędzony w tym mieście ma szansę stać się najlepszym sylwestrem w Twoim życiu.

Gdzie się zatrzymać?

Jeśli chodzi o noclegi w Zakopanem, to naprawdę mamy w czym wybierać. Ci, którym zależy na pełnym komforcie, mogą zdecydować się na jeden z luksusowych hoteli. Naprawdę ich tutaj nie brakuje. Jeśli jednak nie chcemy płacić kilkaset złotych za jedną noc, warto rozważyć zatrzymanie się w prywatnych kwaterach. Ich wybór jest w Zakopanem ogromny. Wiele z nich stoi na naprawdę bardzo dobrym poziomie. Warto dodać, że właściciele niektórych pensjonatów organizują dla swoich gości sylwestrową zabawę przy ognisku połączoną z kuligiem.

Co robić?

Zakopane to jedno z tych miast, w których po prostu nie da się nudzić. Jeśli lubimy aktywny wypoczynek, możemy zdecydować się na sylwestrowe białe szaleństwo. Jeżeli zaliczamy się do miłośników koncertów i imprez, również nie będziemy się nudzić. Na Równi Krupowej organizowana jest bowiem duża impreza plenerowa, podczas której na scenie można podziwiać gwiazdy zarówno polskiej, jak i światowej sceny muzycznej.

Sylwester w Zakopanem to doskonały pomysł dla tych, którzy mają już dość kolejnej domówki, a jednocześnie nie w głowie im udział w ekskluzywnym balu.