Atrakcyjny sylwester w górach

Noc sylwestrowa w górach na pewno pozostawi po sobie niezapomniane wrażenia. Osobom, które nie mają pomysłu, gdzie spędzić sylwestra podpowiadamy, że może to być na przykład Zakopane.

Gdzie się bawić w Zakopanem?

Plenerowa zabawa sylwestrowa już od kilku lat organizowana jest na Równi Krupowej. W tym roku już wiadomo, że zabawa sylwestrowa również odbędzie się w tym roku tradycyjnie w tym samym miejscu czyli na dolnej Równi Krupowej. Z pewnością przyda się kilka słów wyjaśnienia, czym jest Równia Krupowa. Otóż jest to rodzaj parku położonego w centrum Zakopanego. Równia Krupowa podzielona jest ulicą Kościuszki na dwie części: dolną i górną. To dlatego wspomnieliśmy, że plenerowa zabawa sylwestrowa odbędzie się w dolnej Równi Krupowej. W okolicy Równi nie brakuje atrakcyjnych obiektów noclegowych. Jednak, jeśli planujecie spędzić sylwestrową noc w Zakopanem miejsc noclegowych szukajcie już teraz.

Noclegi w Zakopanem nie muszą być drogie

Zakopane to dla wielu osób wymarzone miejsce na wyjazd sylwestrowy oraz na święta Bożego Narodzenia. Atmosfera, która towarzyszy pasterce w kaplicy na Wiktorówkach jest niepowtarzalna.

Wiele osób obawia się jednak, że noclegi w tym czasie będą bardzo drogie. Okazuje się jednak, że można znaleźć noclegi w atrakcyjnej cenie, trzeba tylko zacząć poszukiwania odpowiednio wcześnie. Atrakcyjnego sylwestra w Zakopanem można spędzić nie tylko biorąc udział w plenerowej zabawie. Na ostatnią noc w roku mnóstwo atrakcji czeka również w restauracjach z regionalną kuchnią.